Kömmerling Kapı Pencere

   Geniş kapsamlı bir sistem üreticisi olarak KÖMMERLING, yelpazesinde yer alan pencere ve panjur alanındaki çok çeşitli sistemleriyle göze çarpmaktadır. Geniş olduğu kadar derinlemesine de zengin olan sistemleri, aynı zamanda kişiselleştirmeye de izin veren yaratıcı çözümlerin gerçekleşmesi için baz oluşturur.

   İster yüksek cephe pencereleri, ister çok kenarlı tasarımlar, ister çıkma yapılar isterse köşeli ve açılı modeller, KÖMMERLING sistemleri neredeyse sınırsız çözümler sunar. Bunun dışında Kömmerling markası, PVC plaka sistemleriyle de çeşitli sektörlerde ve kullanım alanlarında öncü konumdadır. Dünya genelinde pazarlanan yüksek kalite ürünleriyle bu ürün grubu da profine içerisinde özel bir yere sahiptir.

   Dikkatinizi Çekebilir ► Akbaş Kış Bahçesi

   Kömmerling ortaklık düşüncesini esas alarak bayilerinin başarıya ulaşması için her türlü rekabetçi çözümlerin peşindedir. Güven ve tecrübenin bir markanın arkasında bu kadar kuvvetli yer alması Kömmerling başarısıdır. Kömmerling markası yenilikçi fikirleri ile başarıya giden uzun ve sabırlı bir yolun tasarlayıcısı dır. Sadece kapı pencere değil aynı zamanda bir değerler grubu oluşturmanın geleceğe dair devamlı başarının anahtarı olduğunun farkında bir lider Kömmerling.

   Düz pencere, açılı ve yüksek ölçüde pencereler için en mükemmel çözümleri sunmanın ilk adımı doğru tasarlanmış en kaliteli pvc doğrama serileridir. KKömmerling pvc doğrama profine pencere sistemleri güçlü bir markanın her türlü izlerini taşır. Kömmerling profil serilerinin uyum ve uygulamasından başka ekolojik kaygılarında giderilmesinde sürekli ar-ge çalışmalarını sürdürmektedir. Alman kapı pencere ürünleri Dünya’nın dört bir yanında rağbet görmüş ve öncelikli tercih edilmiştir. Alman mühendisliği ve sağlamcılık ilkeleri pvc pencere profil sekötürüne de yansımıştır.

   Mimari projelere ve müstakil konut inşaatları için tasarlanmış bir çok seri pencere ve sürme sistemleri vardır. Her ölçü ve ebatlara uygun serilerde profiller tasarlanmıştır. Basit sürme ve kaldır-sür (Hebeschiebe) sürmeler rahatlatıcı çözümlerin tasarımcısı kömmerling profine. Panjur konusunda kömmerling bir çok işlevsellik ve tarzı ile farklılığını hissettirecektir.

   Sistem odaklı düşünmek, markanın temel prensiplerindendir. Kömmerling için kalite sadece sistemlerin uyumlu bütünlüğünü değil, ar-ge ve tasarımdan üretim ve ekolojik geri dönüşüme kadar her aşamada ürünün ele alınış şeklini de ifade eder. Kömmerling markası, geleceğin meydan okumalarını, güven, açıklık ve şeffaflık ilkeleri ile karşılarken, bu alandaki öncü ve lider konumunu her defasında yeniden kanıtlamaktadır.

   Geniş kapsamlı bir sistem üreticisi olarak KÖMMERLING, yelpazesinde yer alan pencere ve panjur alanındaki çok çeşitli sistemleriyle göze çarpmaktadır. Geniş olduğu kadar derinlemesine de zengin olan sistemleri, aynı zamanda kişiselleştirmeye de izin veren yaratıcı çözümlerin gerçekleşmesi için baz oluşturur. Dünya genelinde pazarlanan yüksek kalite ürünleriyle bu ürün grubu da profine içerisinde özel bir yere sahiptir.

   Our Score
   0530 878 36 50