Ofis Bölme Sistemleri

   Ofis bölme sistemleri alanlarımız arasında en sık kullanılan uygulamalardan biri olan ofis bölme sistemleri, cam ofis bölmeleri, firmamızın uzmanlık alanlarında biridir. Çeşitli tasarımlara sahip ofis bölme sistemleri alüminyum ve camın en estetik, bir o kadar da kullanışlı halini sunan firmamız bu konuda sayısız projelere imza atmıştır.

   Ofis bölme sistemleri uygulamalarında ergonomik avantajlarla işletmelerin bölme duvar taleplerinde görsel sunumların hazırlanarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ofis bölme sistemleri olarak adlandırdığımız cam bölme duvar sistemleridir. Cam bölme duvar sistemleri bileşenleri alüminyum ve ahşap uygulamalarla tamamlayıcılar olarak temperli cam, lamine cam, ahşap dolgulu sistemler olarak değerlendirilmektedir.

   Dikkatinizi Çekebilir ► Akbaş Kış Bahçesi

   Tam camlı ofis bölme sistemleri genellikle koridor, sekreterya ve galeriye bakan, ışık alma ihtiyacı fazla olan bölümlerde kullanılır. Tam camlı ofis bölme sistemlerinde yerden kapı yüksekliğine veya tavana kadar olan kısımlar camlı veya jaluzi camlı olarak yapılan bölme sistemleridir. Tam camlı ofis bölme sistemleri çalışma alanında şeffaflığı ve jaluzi desteğiyle görsel kontrolü sağlayan uygulamamız, taleplerinize göre şekillendirilebilmektedir.

   Tam camlı ofis bölme sistemleri çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri alüminyum profillerden oluşan ofis bölme sistemdir. Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlar. Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak laminant kaplı, amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum ve cam kapı tercih edilebilir.

   Ofis bölme sistemi, ofisin belirli alanlara ayrılarak daha düzenli hale getirilmesini ve çalışanların verimli şekilde çalışmasını sağlayan sistemlerdir. Firmamız günümüzde sıklıkla kullanılan ofis bölme ve cam bölme sistemleri uzunca bir süredir hizmetinizdedir. Firmamızın en önemli özellikleri arasında en kaliteli ürünleri üretip en düşük fiyatlarla sizlere sunması gelir diyebiliriz.

   Cam ofis bölümleri nesnenin kendisine doğrudan monte edilmesiyle elde edilebilen çok yönlülüğü ile bilinir. Bu açıdan farklı şekillerde kullanılabilirler. Çeşitlendirilmiş varyasyonları bulunmaktadır ve ayrıca çeşitli tasarımlarla alüminyum profillerden yapılan bölmelerle de kullanılabilirler. Burada ilgili detay müşterinin ihtiyaç ve isteğine göre belirlenir.

   Ofis bölme sistemlerinin farklı kullanım şekilleri mevcuttur: kapalı, kombine, tekli ve çift camlıdır, buzlu camlı ve jaluzili şekilde yapılabilirler. Ofis bölmeleri maksimum 6 metre olabilir. Ofis bölme sistemlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu konuda firmamızdan danışmanlık hizmeti almanız da mümkündür. Bütçenize en uygun ve ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan sisteme sahip olmak için uzman kadromuzla görüşebilir ve deneyimli ekibimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

   Cam ofis bölme sistemleri ofislerinin daha aydınlık olmasını isteyen kişiler tarafından tercih edilirler. Burada kullanılan camların çok sağlam olduğunu unutmamak gerekir. Kısacası güvenlik konusunda hiç bir problem olmayacaktır. Sistemlerde kullanılan alüminyum malzemeler sistemin sağlık açısından da çok daha iyi olmasını sağlar. Bakteri üretmeyen bu sistemler herkesin kullanımı açısından çok uygundur.

   Ofis bölme sistemleri fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik gösterir. Bölünecek olan alanın büyüklüğü fiyatı etkileyen en önemli faktörlerdendir. Aynı zamanda bölme için kullanılacak malzemenin türü de önem taşır. Örneğin ofis cam bölme fiyatları ve alüminyum bölme fiyatları birbirinden farklı olmaktadır. Kaliteli ve ucuz ofis bölme sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistemin kurulacağı yer ve kullanılacak bölmenin malzemesine bağlı olarak en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır

   Our Score
   0530 878 36 50