PVC kapılar, pvc kaplı kapılar yani membran iç oda kapıları her modelde üretilebilen kapı çeşitleridir. İstenilen PVC kaplamalı kapı modelleri her türlü PVC renginde üretilebilir. Bu esnek üretim teknolojisi, birçok renk ve modelde üretim yapılmasını sağlar. Bu müşterilerimize çok sayıda farklı iç kapı modeli ve renk seçeneği sunmamızı sağlar.

   Pvc kapı sistemleri balkon kapıları gibi dış ortamlara açılan yerlerde kullanılabildiği gibi banyo ve wc kapıları gibi iç ortamlarda da kullanılabilmektedirler. PVC kapı sistemleri de PVC Pencere Sistemlerinde olduğu gibi rüzgar yükü dayanımı, hava ve su geçirmezliği testlerinde üstün performans sağlayan profiller seçilerek projeye uygun olan PVC Sistemi kullanılması gerekmektedir.

   Dikkatinizi Çekebilir ► Akbaş Kış Bahçesi

   PVC kapılar işyeri, konut, ofis gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. PVC kapı sistemleri genellikle balkon kapısı, banyo ve WC kapısı olarak kullanılmaktadır. Bakım ve temizliği ahşap kapılara göre daha kolay olan PVC Kapılar son dönemlerde geliştirilen darbeye karşı mukavemeti ile de hırsızlıklara karşı güvenlidir. Aynı zamanda ahşap ve çelik kapılara göre maliyeti daha düşüktür.

   PVC kapı iç kapı çeşitleri arasında yer alır. Bu yüzden oturma odası, yatak odası, çocuk odası, banyo ve mutfak gibi bütün alanlarda kullanılabilir. Suya ve neme karşı çok dayanıklı olduğu için PVC kapıların banyo ve tuvalet kapılarında kullanılması oldukça yaygındır. Sizler de iç mekan kapısı tercih ederken PVC kapı satın alabilir, evinizin her odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   PVC kapının teknik özellikleri nelerdir?
   PVC kapı kanat kalınlığı 42 mm veya 43 mm olup, üretimde kullanılan MDF panellerin kalınlığı 4 mm veya 6 mm, serenlerin kalınlığı ise 30 mm veya 35 mm’dir (6 mm + 30 mm + 6 mm = 42 mm; 4 mm + 35 mm + 4 mm = 43 mm ). Kenar serenleri %10 – %14 arasında rutubete dayanıklı ladin veya köknar ağacından elde edilir. Kilit ve menteşe bölgeleri takviyeli bu çatkıya hava delikli Kraft kâğıttan mamul petek dolgu yerleştirilir. PVC kapı yüzeylerine boya gerekmez. PVC kapılar kendinden desenli ve renklidir. Bitmiş PVC kapı kanadının ölçüleri 90×209 cm’dir. PVC kapılar, oda ve WC kapısı olarak istenilen ölçülerde üretilebilir. Ayrıca PVC kapıyı çift kanat olarak istenilen genişlikte üretmek de mümkündür.

   PVC kapının avantajları nelerdir?
   PVC kapı fiyatları, doğal ahşap kaplamalı diğer kapı modellerine göre daha ekonomiktir. PVC kapılar kolay temizlenir, hijyeniktir, kapı modeli ve desen seçeneği çok fazladır. Montajı kolay yapılır. Güneş ışınlarına ve çizilmelere, darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür. PVC kapılar renk alternatifi en fazla bulunan kapılardandır. Ayrıca iç mekân kapısı olarak her alanda kullanım için uygundur.

   Our Score
   0530 878 36 50