Schüco pencere, kapı, cephe, sürme sistemleri, güvenlik teknoloji sistemleri ve güneş kırıcı sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır. Bina kabuğu uzmanları konut amaçlı ve ticari amaçlı binalara yönelik yenilikçi ürünlerin yanı sıra bina yapı proje sürecinin her aşamasında ilk fikirden tasarıma, imalat ve montaja kadar danışmanlık ve dijital çözümler sunmaktadır. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim makineleri ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

   Schüco kapı ve pencereler yaşam alanlarını ışıkla doldurur, net bir görünüm sağlar ve hava ve çevre koşullarından koruma sağlar. Schüco pencere sistemleri zamansız tasarımları ve akıllı teknolojileri ile görsel vurgular yaratırken, mükemmel ısı yalıtımı enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar. Evinizin değerini artırır ve aynı zamanda çevreyi korur. Schüco standart pencereleri klasik görünümleriyle etkileyicidir. Birçok farklı şekil ve renk mümkündür. Pencereler için geniş tasarım seçenekleri, binaya benzersiz bir stil kazandırmaya yardımcı olabilir. Herhangi bir eğilimi geride bırakan bir görünüm için.

   Dikkatinizi Çekebilir ► Akbaş Kış Bahçesi

   Yüksek dayanım, enerji verimliliği, değer artışı, çok çeşitli yüzey kaplamaları, dar çerçeve görünümleri, sorunsuz çalışma, minimum bakım ve uzun hizmet ömrü. Schüco’nun standart pencereleriyle bir ömür boyu yaşam kalitesi yaratırsınız. Evinizin yalıtımı konusunda elinizdeki ile yetinmeyin. Schüco pencereler, size en yüksek enerji verimliliğini garanti eder. Böylece ısıtma giderleriniz büyük ölçüde azalır. Hedefli havalandırma ile ek tasarrufta yapabilirsiniz. Schüco’nun, bunun için de uygun bir çözümü var.

   Gereksinimlerinizi karşılamak için geliştirildi. Schüco ile evinizi gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlayabilirsiniz: konforlu, güvenli ve enerji tasarruflu. Standart pencereler şekil, renk ve yüzey kaplaması açısından birçok farklı tasarım seçeneği sunar. Schüco simply smart teknolojisine sahip sürekli merkez conta kavramı, şimdi 65 mm temel derinliğinde de kullanılan 75 mm temel derinliğe sahip Schüco pencere sistemleri için denenmiş ve test edilmiş bir çözümdür. Sonuç olarak, sadece ortalama ısı yalıtımı gereksinimi olan pazarlar da gelecekte bu teknolojiden yararlanabilir. Burada bugüne kadar vulkanize bir conta çerçevesi ve EPDM’den yapılmış kalıplanmış parçalar ile birlikte metre tarafından sağlanan conta ile mevcut olan iki tasarım seçeneğine ek olarak hizmet eder.

   Fabrikasyon dostu mikroselüler kauçuktan ve köşe contasından yapılmış yeni tasarlanmış bir merkez conta konturundan oluşan sistem, çeşitli fonksiyonların akıllı bir kombinasyonunu sunar – merkez contanın kendiliğinden konumlandırılması, profil ve sızdırmazlık malzemesinin kesik gönye sızdırmazlığı köşe alanının optimum sızdırmazlığı için kontrol. Tüm sistemin ısı yalıtım özelliklerinin optimizasyonuna ek olarak, bu aynı zamanda imalat ve montaj süresinde önemli bir azalma ile imalatın daha da basit ve hataya dayanıklı olmasını sağlar. İşlemde gerçekleşen hava geçirmezlik değerleri, halihazırda mevcut olan iki imalat varyantı için elde edilenlere karşılık gelir.

   Our Score
   0530 878 36 50