Sürgülü Plisseri Sineklik

   Sürgülü Plisseri Sineklik

   Sürgülü sineklik, raylı, sürme veya kaydırmalı sineklik olarak da anılır. Özellikle sektörde yer alan firmalar tarafından sürme sineklik ismi kullanılır. Sürgülü sineklikler dar olan kapı veya pencerelerde tercih edilir. Tek kanat ya da eni geniş alanlarda çift kanat sürgülü sineklik olarak kullanılabilir. Sürgülü sineklikler pencerelerin veya kapıların açık olduğu zamanlarda uçan hayvanların, böceklerin veya pisliklerin içeriye girmesini engeller.

   Pencerelerin veya kapıların üzerine takılan ve yatay veya dikey olarak kaydırılarak kolayca açılıp kapanabilen bir tür böcek ekranı veya sineklik sistemini ifade eder. Sürgülü sinekliklerin temel amacı, yaşam alanlarının içine böceklerin ve zararlıların girmesini engellemek ve aynı zamanda taze havanın serbestçe dolaşmasına izin vermektir. Bu sineklikler birçok bölgede doğal havalandırmadan yararlanmak ve iç mekanlarda böcekten arınmış bir ortam sağlamak için yaygın olarak kullanılır. Farklı pencere veya kapı tiplerine uyacak şekilde çeşitli malzemeler ve tasarımlarda gelirler.

   Dikkatinizi Çekebilir ► Akbaş Kış Bahçesi

   Sürgülü sineklik sistemi, bu tür haşereleri mekanlardan uzak tutmak için kullanılan ilaçlar veya kimyasal maddelerden çok daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Tüm PVC doğrama, alüminyum veya ahşap pencerelerde kullanıma uygundur. Sürgülü sineklik malzemeleri, 23 mm boyutundaki alüminyum kasası ve özel fiberglas sineklik tülünden oluşmaktadır. Alüminyum kasalar renk seçenekleri ile beraber alıcıya sunulur. Sürgülü sineklik fiyatları üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ile ölçülür. Sürgülü sineklik fiyatları da monte edilecek yerin ölçüsüne göre değişiklik gösterir.

   Plise perde esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı dar bölgelere, balkon perdesi, tavanlara, üçgen ve dairesel yapıdaki pencerelere rahatlıkla uygulanabilir. Plise perdenin en önemli özelliklerinden biri güneşi %90 oranında engellemesine rağmen gün ışığını çok iyi alması ayrıca içerden ve dışarıdan dörüntüyü komple engellemesidir. Yıkanabilen, silinebilen özelliği ile plise perde sistemleri kolaylıkla temizlenebilir. Aynı zamanda alev almama özelliği ile de tercih edilmektedir. Geniş desen ve renk çeşitliliği olan plise perde modelleri ayarlanabilir ipleri sayesinde aşağı yukarı hareket eder ve hareketi sayesinde de yine istenilen ayarda açılıp kapanabilir.

   Plise perdeler ilk çıktığı yıllarda daha çok cam balkonlarda kullanılmıştır. Bu yüzden cam balkon perdesi olarak da anılmaktadır. Son yıllarda artan desen ve renk seçenekleri sayesinde plise perdeler evlerde, ofislerde, mağaza vitrinlerinde ve cafelerde çok tercih edilmektedir. Özellikle evlerde tercih edenlerin en çok sordukların soruların başında pimapen pencerelerde plise perde ölçüsü nasıl alınır sorusudur. Plise perde 15 mm kalınlığındadır. Her türlü pimapen pencere iç kalınlığına rahatlı uygulanabilir. Dilerseniz pimapen pencerenin iç kısmı yerine çerçece üzerinede montaj yapabilirsiniz. Bu tercih tamamiyle sizin zevkinize göre vereceğiniz bir karardır.

   Our Score
   0530 878 36 50